ключі ефективного фандрейзингу

онлайн-курс про актуальне
для громадського сектору

Ключі ефективного франдрейзингу

онлайн-курс про актуальне для громадського сектору

Про курс

Твоя організація активно працює, має багато ідей і розуміння, які суспільні запити може закрити, але для цього бракує ресурсів?

Тобі цікаво розуміти особливості фандрейзингу в час криз та що мотивує інших давати кошти на твою діяльність? Тоді реєструйся на курс “Ключі ефективного фандрейзингу”.

Ми підготували актуальний курс, що допоможе подивитись на фандрейзингову діяльність твоєї організації з іншої перспективи. Тут ти знайдеш ефективні інструменти для залучення ресурсів, лайфхаки та рекомендації від експертів-практиків, які займаються цим day-to day, а ще багато корисних матеріалів та шаблонів, які допоможуть налагодити фандрейзинг у твоїй організації.

Цей курс став можливим завдяки підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Кореї.

Формат курсу:

На курсі ти дізнаєшся:

Після проходження курсу ти знатимеш ключові способи залучення коштів та зможеш визначити, які з них будуть ефективними для проектів та діяльності твоєї організації. І пам’ятай, що навіть в час кризи треба залишати ментальний простір, для будування планів на майбутнє і працювати проактивно.

Цей курс для тебе, якщо:

Структура курсу

Модуль 1. Фандрейзинг в часі війни

Розбираємо 10 ключів для ефективного фандрейзингу — ресурси, які можна застосовувати для залучення коштів для твоєї організації.

Модуль 2. Грантрайтинг та робота з донорами 

Як сформувати мету, щоб тебе помітили грантодавці? Розберемось у формуванні кошторису, веденні бюджету та навчимось звітувати правильно, щоб з нами хотіли далі співпрацювати.

Модуль 3. Залучення фінансування від спільнот

Краудфандинг — з чого почати? Поділимось лайфхаками, як  залучати ресурси від спільнот.

Модуль 4. Юридичні аспекти в сфері фандрейзингу 

Ми розкажемо як не допускати помилок при оформленні документації та при використанні різних інструментів згідно з законом.

Фінальне завдання — розробити фандрейзингову кампанію для своєї організації.

Окрім модулів на тебе чекають:

Слідкуй за анонсами [тут]

*Кількість консультацій обмежена і надається учасникам, які успішно пройшли курс на основі мотивації та актуальності дільності за висновками менеджменту курсу.

Згодом

Управління командою в українському контексті

Комунікації
в умовах війни

Викладачі:

FAQ

Для того, щоб отримати сертифікат ти маєш набрати 60 і більше балів за курс.

За проходження цього курсу ти отримаєш 0,1 кредита ЄКТС.

Щоб зареєструватись на групову чи індивідуальну консультацію ти перш за все маєш успішно пройти курс та отримати сертифікат. Після проходження курсу ти матимеш можливість зареєструватись на консультацію. Кількість осіб/організацій, які зможуть отримати консультації є обмежена. Перевагу отримають найбільш вмотивовані учасники, чия діяльність зараз найбільше актуальна у суспільстві.

Курс доступний для реєстрації та перегляду в будь-який час 24/7.

Курс став можливим завдяки співпраці з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ та Уряду Кореї і є безкоштовним для проходження.

Вебінари проходять в рамках онлайн навчання, однак доступні усім бажаючим. Ти можеш переглянути вебінар у записі на нашому youtube.

Не знайшли відповіді на своє запитання? Контактуй із Соломією (solomia.maksymovych@ucu.edu.ua), координаторкою проєкту Формула стійкості ”.

Над курсом працювали

ЗРОСТАТИ.
ВЕСТИ.
ЗМІНЮВАТИ.

Адреса:

Український Католицький
Університет, офіс 401,
вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011