Комунікації в
умовах війни

онлайн-курс про актуальне
для громадського сектору

Комунікації в умовах війни

онлайн-курс про актуальне для громадського сектору

Про курс

Безпека – це те, про що перш за все тепер думають українці. Але чи думаєш ти про безпеку, коли мова йде про комунікації у публічному просторі, у соцмережах чи в ЗМІ? 

Твоя організація робить багато корисної робити, але мало хто про це знає? Комунікації допомагають вибудувати довіру до організації, напрацювати добру репутацію. Коли тобі довіряють ти можеш досягти більшого впливу, знайти необхідні ресурси, долучити більше волонтерів.  

Інститут лідерства та управління УКУ підготував для тебе актуальний курс про те як безпечно та креативно комунікувати назовні. Експерти з PR, креативної індустрій та цифрової безпеки поділяться з тобою практичними порадами та підходами, як комунікувати ефективно і доречно.

Цей курс став можливим завдяки підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Кореї.

Формат курсу:

Результати

На курсі ти дізнаєшся про що, як і за яких умов можна говорити назовні від організації, щоб не перетинати червоні лінії та не псувати свою репутацію. Поговоримо за якими принципами та правилами реалізовувати кризові комунікації. І про те як доносити важливу інформацію через актуальні та зрозумілі інструменти до своєї аудиторії.

Цей курс для тебе, якщо:

Структура курсу

Модуль 1. Загальні правила управління репутацією та зовнішньою комунікацією в умовах війни

У цьому модулі ми поговоримо про сутність репутаційного менеджменту, основ репутації та кризової стійкості. Ти дізнаєшся як зрозуміти контекст і чому його важливо враховувати?

Модуль 2. Безпечні комунікації

Цей модуль присвячений безпечним комунікаціям, як вберегти себе від кризових комунікацій різного роду атак (фішинг, смс-бомбінг, боти). Ти дізнаєшся як провести оцінку ризиків організації та шляхи як попередити їх появу.

Модуль 3. Тренди в комунікаціях

Тут ти шукатимеш відповіді на шість головних питань, які ми маємо задати собі, коли починаємо комунікацію. ЧОМУ? ЩО? КОМУ? ДЕ? КОЛИ? ЯК? Спікер поділиться з тобою техніками, які використовує при створенні креативних ідей, такі як  Double Diamond, TECHNOLOGY FIRST FRAMEWORK, ін.

Окрім модулів на тебе чекають:

Слідкуй за анонсами тут

*Кількість консультацій обмежена і надається учасникам, які успішно пройшли курс на основі мотивації та актуальності дільності за висновками менеджменту курсу.

Більше курсів

Ключі ефективного фандрейзингу

Управління командою в українському контексті

Викладачі:

FAQ

Для того, щоб отримати сертифікат ти маєш набрати 60 і більше балів за курс.

За проходження цього курсу ти отримаєш 0,1 кредита ЄКТС.

Щоб зареєструватись на групову чи індивідуальну консультацію ти перш за все маєш успішно пройти курс та отримати сертифікат. Після проходження курсу ти матимеш можливість зареєструватись на консультацію. Кількість осіб/організацій, які зможуть отримати консультації є обмежена. Перевагу отримають найбільш вмотивовані учасники, чия діяльність зараз найбільше актуальна у суспільстві.

Курс доступний для реєстрації та перегляду в будь-який час 24/7.

Курс став можливим завдяки співпраці з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ та Уряду Кореї і є безкоштовним для проходження.

Вебінари проходять в рамках онлайн навчання, однак доступні усім бажаючим. Ти можеш переглянути вебінар у записі на нашому youtube.

Не знайшли відповіді на своє запитання? Контактуй із Олександрою (verlynska@ucu.edu.ua), менеджеркою проєкту “Формула стійкості”

Над курсом працювали

ЗРОСТАТИ.
ВЕСТИ.
ЗМІНЮВАТИ.

Адреса:

Український Католицький
Університет, офіс 401,
вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011