Інституту лідерства та управління УКУ є переможцем конкурсу «Розвиток критичного мислення» Міжнародного фонду «Відродження». Ми спільно з Академією суспільного мовлення – навчальний центр Суспільного мовника та соціологинею, викладачкою магістерської програми з управління неприбутковими організаціями Вікторією Бринзою створює інтерактивний онлайн-курс «Критичне мислення як вакцина для демократії».

Проєкт передбачає розміщення курсу на українській платформі онлайн-освіти Prometheus, який розробила Вікторія Бринза для студентів Українського католицького університету. Він орієнтований на закладення корисних когнітивних звичок. Особливість курсу ретельно продуманий коучинг для групи учасників, що допоможе кожному з них натренувати навичку критичного мислення і закласти звичку пояснювати собі та іншим свої міркування.

Курс буде найбільш корисний професійним середовищам, що опосередковано впливають на формування цінностей суспільства: медіа, освіта, громадський сектор, певною мірою церква та їхні представники, які готові працювати над собою, розвитком своїх когнітивних навичок.

Підтримка цього і ще 11 проєктів стала можливою завдяки співпраці Міжнародного фонду «Відродження» з Європейським Союзом в рамках партнерства «EU4USociety».