Стипендія від випускників "За стійку візію відновлення України"

Інститут лідерства та управління УКУ і спільнота випускників 2020- 2021 р. оголошує cтипендію для  наймотивованішого абітурієнта на навчання на Магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями.

Конкурс триває з 25 травня до 12 червня 2022 р. включно. Результати будуть оголошені у прямому ефірі 21 червня о 15.00 на FB сторінці Інституту лідерства та управління.

Стипендія покриває 48 % вартості навчання, сума – 38 000 грн. Повна вартість навчання – 80 000 грн.

Стипендія  від випускників «За стійку візію відновлення України»  може бути присуджена вступнику/вступниці, який/яка  завдяки  своїй майбутній дипломній роботі та активній  діяльності має на меті  спричинитися до розвитку власної організації та втілити  реальні вимірні зміни у відновлення України.

Повна сума стипендії розподіляється на 3 семестри та призначається на 1 семестр.  За умови успішного навчання (сума балів за іспити та заліки 1 семестру повинна бути не нижчою 85 балів ), стипендія може бути продовжена на  2 та 3  семестр.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • Підготувати мотиваційне відео «Чому мені  важливо навчатися на програмі і  яку ідею хочу втілити для відновлення України».
  • Заповнити реєстраційну форму
  • Пройти співбесіду з випускниками;

Успіху у нашому конкурсі!

Інвестуючи у власну освіту та розвиток, Ви зміцнюєте громадянське суспільство України!