Крок 1

Якщо вступ відбувається на основі диплому бакалавра: зареєструватись на ЗНО з англійської мови та пройти його.

*Мінімальний прохідний бал для ЗНО — вірні відповіді на 8 із 42 запитань.

ЄВІ з англійської мови дійсне лише за 2021 рік і є універсальним для кожної спеціальності.

Крок 2 

Подати заяву та документи у приймальну комісію Українського католицького університету, яка знаходиться за адресою Свєнціцького 17, ауд.120 або за посиланням, яке буде доступно в часі вступної кампанії.

Перелік документів:

  • Диплом державного зразка про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста, магістра (оригінали або копії).
  • Копія екзаменаційного листка ЗНО з іноземної мови.
  • Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України (1,  2, 11 сторінки) або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, або свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).
  • Копія ідентифікаційного коду.
  • Копія військового квитка або приписного свідоцтва.
  • Шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

      Документи подаються в паперовій папці на зав’язках.

Для іногородніх вступників є можливість електронної подачі документів, за умови підписання заяви до початку фахового вступного іспиту.

Детальна інформація: https://vstup.ucu.edu.ua/magistratura/yak-podaty-dokumenty/

Крок 3

Зняти мотиваційне відео на тему “Як я будую громадянське суспільство” тривалістю до 3 хв, яке має висвітлювати Ваш внесок у його розвиток, пояснювати, як малими кроками можна досягнути великих змін, а також продемонструвати мотивацію до навчання на магістерській програмі.  Покликання на відео в YouTube надіслати до 20  липня  2021, прикріпивши до аплікаційної форми.

Крок 4

Заповнити аплікаційну форму до 20 липня 2021

Крок 5

Скласти офлайн  вступний фаховий іспит  у часі  останнього тижня липня ( точну дату буде повідомлено  пізніше).

Фахове  випробування складається зі  співбесіди та оцінки відео. Вступники із дипломом магістра та спеціаліста складають іспит з англійської мови.

Крок 6

Переглянути на сайті УКУ та дізнатися про зарахування/незарахування до лав студентів до 2.08.2021 та занести  чи надіслати оригінали документів у приймальну комісію до 6.08.2021.