Управління командою
в українському контексті

онлайн-курс про актуальне
для громадського сектору

Управління командою в українському контексті

онлайн-курс про актуальне для громадського сектору

Про курс

Твоя команда на стадії вигорання? Ти не знаєш, як мотивувати своїх колег, волонтерів і налагодити ефективну взаємодію між усіма?

Ми підготували актуальний курс, що допоможе відшукати внутрішню силу команди. На курсі ти дізнаєшся, де черпати ресурси для себе та підтримки колективу. Що мотивує людей працювати в громадському секторі, волонтерити і як правильно підтримувати це бажання. Можливо, саме час зробити zoom out та подумати, як організувати роботу команди по-новому?

Ми не пропонуємо чарівних таблеток, але даємо простір для роздумів та рефлексій, які допоможуть вийти на новий рівень. Реєструйся на курс, де експерти поділяться своїми рекомендаціями по роботі з командою, які перевірені на практиці.

Цей курс став можливим завдяки підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Кореї.

Формат курсу:

Результати

Ти дізнаєшся які найважливіші риси лідера допоможуть провести команду через хиткі часи.

Поговоримо про те, як зберегти та сформувати життєстійкість особисту і команди загалом, на що звертати увагу при формуванні організаційної культури та як турбота про людей допомагає творити дива.

Ти зрозумієш, що мотивує команду і волонтерів перевертати гори та де знаходити ресурси для досягнення поставлених цілей.

Цей курс для тебе, якщо:

Структура курсу

Модуль 1. Роль лідера в управлінні командою

Розберемось як лідеру проявляти рішучість, щоб команда була ефективною і досягала поставлених цілей. А також з’ясуємо у чому проявляється турбота лідера.

Модуль 2. Нові підходи до формування організаційної культури

У цьому модулі пропонуємо подивитись на команду як екосистему, про нове покоління працівників і керівників, які стають рушійною силою для еволюції організаційної культури, зокрема knowmad workers. І загалом, розглянемо як організаційна культура допомагає командам адаптуватись до нових умов.

Модуль 3. Життєстійкість команди

Ти дізнаєшся, про основні принципи розвитку та підтримки життєстійкості. Поговоримо про актуальні стратегії для зміцнення психологічної безпеки в команді, та найважливіше, як запобігти вигоранню та допомогти команді відшукати внутрішні ресурси.

Модуль 4. Виклики залучення волонтерів

Зробимо огляд циклу роботи з волонтерами, який складається з 8 етапів, та що робити на кожному етапі циклу. Ти  дізнаєшся про три типи мотивації у волонтерстві, та що ти можеш робити, щоб підтримати волонтера з цією мотивацією.

Окрім модулів на тебе чекають:

Слідкуй за анонсами тут

*Кількість консультацій обмежена і надається учасникам, які успішно пройшли курс на основі мотивації та актуальності дільності за висновками менеджменту курсу.

Більше курсів

Ключі ефективного фандрейзингу

Комунікації
в умовах війни

Викладачі:

FAQ

Для того, щоб отримати сертифікат ти маєш набрати 60 і більше балів за курс.

За проходження цього курсу ти отримаєш 0,1 кредита ЄКТС.

Щоб зареєструватись на групову чи індивідуальну консультацію ти перш за все маєш успішно пройти курс та отримати сертифікат. Після проходження курсу ти матимеш можливість зареєструватись на консультацію. Кількість осіб/організацій, які зможуть отримати консультації є обмежена. Перевагу отримають найбільш вмотивовані учасники, чия діяльність зараз найбільше актуальна у суспільстві.

Курс доступний для реєстрації та перегляду в будь-який час 24/7.

Курс став можливим завдяки співпраці з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ та Уряду Кореї і є безкоштовним для проходження.

Вебінари проходять в рамках онлайн навчання, однак доступні усім бажаючим. Ти можеш переглянути вебінар у записі на нашому youtube.

Не знайшли відповіді на своє запитання? Контактуй із Олександрою (verlynska@ucu.edu.ua), менеджеркою проєкту “Формула стійкості”

Над курсом працювали

ЗРОСТАТИ.
ВЕСТИ.
ЗМІНЮВАТИ.

Адреса:

Український Католицький
Університет, офіс 401,
вул. Іл. Свєнціцького, 17
м. Львів, 79011